Home Sponsors
voorzitter Gunther Daman

Voorzitter

kalender, website, klassement, ...

Gunther Daman
Tel. 03 772 64 98
gsm 0491 93 60 68
voorzitter@trappers.be

ondervoorzitter José Van Clapdurp

Ondervoorzitter

volgwagenchauffeur, materiaalmeester, verkoop clubkledij, ...

José Van Clapdurp
Tel. 03 772 23 54
gsm 0498 527 987
jose.vanclapdurp@trappers.be

secretaris Jan Van Haute

Secretaris

verzekering (Sportievak), subsidies, ...

Jan Van Haute

gsm 0486 57 21 95
jan.vanhaute@trappers.be

penningmeester Philip Ott

Penningmeester

controle bankrekeningen en kas, vzw-administratie, belastingaangifte, ...

Philip Ott
Tel. 09 346 79 02
gsm 0488 29 67 90
philip.ott@trappers.be

Bestuursleden

bestuurslid Mario Rottier

contactpersoon fabrikant clubkledij, tijdritten clubkampioenschap, ...

Mario Rottier
Tel. 03 765 08 84
gsm 0475 68 44 72
mario.rottier@trappers.be

bestuurslid Romain Wauters

wegkapitein, ritverkenningen, ...

Romain Wauters
Tel. 03 772 24 06
gsm
romain.wauters@trappers.be

bestuurslid Alice Deboom

afgevaardigde damesgroep, barbecue, koffietafel, ...

Alice Deboom
Tel. 03 772 23 48

alice.deboom@trappers.be

bestuurslid Jirka Van Clapdurp

afgevaardigde damesgroep, ...

Jirka Van Clapdurp
Tel. 03 777 39 17
gsm 0496 62 27 42
jirka.vanclapdurp@trappers.be

bestuurslid Katrien Descheemaecker

hotelboeking Trappersweekend, EHBO-cursus, ...

Katrien Descheemaecker

gsm 0485 78 46 81
katrien.descheemaecker@trappers.be

wegkapitein b-groep

Wim Sertijn


De adressen van de bestuursleden worden om privacy- en veiligheidsreden niet op de website geplaatst. In het verleden kwamen er al vaak berichten over fietsdiefstallen, waarbij de daders hun slachtoffers vonden via adressen op websites van wielerclubs. Om dezelfde reden raden we ook aan om je thuisadres te verbergen op sites waar je je GPS-gegevens kan uploaden. Om enigszins te vermijden dat hun mailbox al te veel spam krijgt, zijn de mailadressen niet aanklikbaar. Wil je een mail sturen, kopieer dan het mailadres.

Moet je toch langs bij een bestuurslid, vraag hem/haar dan om hun adres (persoonlijk, per mail of per telefoon).

Dank voor jullie begrip!