Home Sponsors
Clubkampioenschap 2019
groep 1 groep 2
datum uur km punten uur   km punten
zo 24/02/19 9:00 Seizoensstart 25 3 9:00 Seizoensstart   25 3
za 2/03/19 13:00 Saeftinge 72 1 - -   - -
zo 3/03/19 9:00 Muco 69 1 9:00 Berlare GD 57 1
za 9/03/19 13:00 Fortenroute 69 1 - -   - -
zo 10/03/19 9:00 Kieldrecht 69 1 9:00 Nieuw-namen RW 57 1
za 16/03/19 13:00 TGV 68 1 - -   - -
zo 17/03/19 9:00 Visputten 70 1 9:00 Axel WS 60 1
za 23/03/19 9:00 De Wase Keikop 125 2 13:00 Saeftinge GR   72 1
zo 24/03/19 9:00 Memorial Filip Hoens 70 1 9:00 Zuiddorpe RB 58 1
za 30/03/19 13:00 Zeedijk 92 1 - -   - -
zo 31/03/19 9:00 Graauw 69 1 9:00 Tielrode GD 58 1
za 6/04/19 9:00 Scheldelandroute (nieuw) 133 2 13:00 Visputten GR   70 1
zo 7/04/19 9:00 Wachtebeke (ingekort) 60 1 9:00 Appels PO 61 1
za 13/04/19 9:00 Reinaertroute (nieuw) 161 3 13:00 TGV GR   68 1
zo 14/04/19 9:00 Zaffelare 68 1 9:00 Graauw RW 57 1
za 20/04/19 13:00 Westdorpe 97 1 - -   - -
zo 21/04/19 9:00 Fortenroute 69 1 9:00 Absdale DA 59 1
ma 22/04/19 9:00 Muco 69 1 9:00 Visputten kort JVH 55 1
za 27/04/19 8:00 * Rondje Oosterschelde 135 2 13:00 Koewachtroute GR   70 1
zo 28/04/19 9:00 TGV 68 1 9:00 'Rotterdam' GV 57 1
wo 1/05/19 9:00 Kieldrecht 69 1 9:00 Eksaarde-Moerbeke RB 61 1
za 4/05/19 9:00 Vlaamse Ardennen 167 3 13:00 Graauw GR   69 1
zo 5/05/19 9:00 Visputten 70 1 9:00 Saeftinge kort WS 61 1
za 11/05/19 13:00 Emmaroute 91 1 - -   - -
zo 12/05/19 9:00 Saeftinge 72 1 9:00 Berlare GD 57 1
za 18/05/19 9:00 Halle 136 2 13:00 Fortenroute GR   69 1
zo 19/05/19 9:00 Memorial Filip Hoens 70 1 9:00 Axel WS 60 1
za 25/05/19 9:00 Scherpenheuvel 177 3 13:00 Muco GR   69 1
zo 26/05/19 9:00 Graauw 69 1 9:00 Nieuw-namen RW 57 1
do 30/05/19 9:00 Wachtebeke 69 1 9:00 Zuiddorpe RB 58 1
za 1/06/19 13:00 Zeedijk 92 1 - -   - -
zo 2/06/19 9:00 Fortenroute 69 1 9:00 Appels PO 61 1
za 8/06/19 7:00 * Charlemagneroute 140 2 13:00 Saeftinge GR   72 1
zo 9/06/19 9:00 Muco 69 1 9:00 'Rotterdam' GV 57 1
ma 10/06/19 9:00 Sponsorrondrit 25 3 9:00 Sponsorrondrit   25 3
za 15/06/19 9:00 Klaversrit lang 120 2 13:00 Klaversrit kort   70 1
zo 16/06/19 9:00 Kieldrecht 69 1 9:00 Tielrode GD 58 1
za 22/06/19 13:00 Zaffelare 68 1 - -   - -
za 22/06/19 18:00 barbecue   0 18:00 barbecue     0
zo 23/06/19 9:00 Visputten 70 1 9:00 Absdale DA 59 1
za 29/06/19 9:00 Muur - Bosberg 132 2 13:00 Koewachtroute GR   70 1
zo 30/06/19 9:00 TGV 68 1 9:00 Visputten kort JVH 55 1
za 6/07/19 9:00 Groentestreekroute 167 3 13:00 Saeftinge GR   72 1
zo 7/07/19 9:00 Wachtebeke 69 1 9:00 Graauw RW 57 1
za 13/07/19 13:00 Westdorpe 97 1 - -   - -
zo 14/07/19 9:00 Graauw 69 1 9:00 Eksaarde-Moerbeke RB 61 1
za 20/07/19 9:00 Sint-Laureins 129 2 13:00 Kieldrecht GR   69 1
zo 21/07/19 9:00 Saeftinge 72 1 9:00 Berlare GD 57 1
za 27/07/19 7:30 * Brabantrit 165 3 13:00 Muco GR   69 1
zo 28/07/19 9:00 Fortenroute 69 1 9:00 Nieuw-namen RW 57 1
za 3/08/19 13:00 Peizegem 83 1 - -   - -
zo 4/08/19 9:00 Muco 69 1 9:00 Saeftinge kort WS 61 1
za 10/08/19 9:00 Wambeek 126 2 13:00 Visputten GR   70 1
zo 11/08/19 9:00 Memorial Filip Hoens 70 1 9:00 Zuiddorpe RB 58 1
do 15/08/19 9:00 Kieldrecht 69 1 9:00 Axel WS 60 1
za 17/08/19 9:00 Damme 175 3 13:00 Fortenroute GR   69 1
zo 18/08/19 9:00 TGV 68 1 9:00 Appels PO 61 1
za 24/08/19 9:00 tweedaagse 160 3 9:00 tweedaagse   125 3
za 24/08/19 13:00 Graauw 69 1 - -   - -
zo 25/08/19 9:00 tweedaagse 150 3 9:00 tweedaagse   120 3
zo 25/08/19 9:00 Saeftinge (met groep 2) 72 1 9:00 Saeftinge (met groep 1)   72 1
za 31/08/19 13:00 Emmaroute 91 1 - -   - -
zo 1/09/19 9:00 Fortenroute 69 1 9:00 Visputten kort JVH 55 1
za 7/09/19 9:00 Berendries 127 2 13:00 TGV GR   68 1
zo 8/09/19 9:00 Wachtebeke 69 1 9:00 Tielrode GD 58 1
za 14/09/19 13:00 Zeedijk 92 1 - -   - -
zo 15/09/19 9:00 Muco 69 1 9:00 'Rotterdam' GV 57 1
za 21/09/19 13:00 Kieldrecht 69 1 - -   - -
zo 22/09/19 9:00 Visputten 70 1 9:00 Graauw RW 57 1
za 28/09/19 13:00 Memorial Filip Hoens 70 1 - -   - -
zo 29/09/19 9:00 Saeftinge 72 1 9:00 Absdale DA 59 1
za 5/10/19 13:00 Zaffelare 68 0 - -   - -
zo 6/10/19 9:00 Graauw 69 0 9:00 kampioenschap   ? 0
za 12/10/19 13:00 TGV 68 0 - -   - -
zo 13/10/19 9:00 kampioenschap ? 0 9:00 Kieldrecht GR   69 0
za 19/10/19 18:30 Trappersfeest   0 18:30 Trappersfeest     0
Bij ritten met * bij het startuur vertrekken we op het aangegeven uur met auto's in Belsele om naar de startplaats van de rit te rijden. We starten de rit daar ter plaatse om 9 uur op de fiets. Geïnteresseerden maken best op voorhand onderlinge afspraken (carpoolen) voor het vervoer, zodat ook autoloze Trappers zeker ter bestemming (en terug thuis) raken en er niet onnodig veel auto's moeten rijden. (Een beperkt aantal) fietsen kunnen mee met de volgwagen.
Startplaatsen (onder voorbehoud): 27/4: Rilland; 8/6: Spontin; 27/7: Geraardsbergen
Kalender vatbaar voor wijzigingen.

Printversie