datum uur km punten
elke zondag tot eind februari9:30Winterrit+/-600
 

Printversie kalender 2022

klik hier voor de ritten van groep 2
Groep 1
datum uur km punten
zo 6/03 9:00 Fietswijding + korte rit 25 3
za 12/03 13:00 TGV 68 1
zo 13/03 9:00 Memorial Filip Hoens 70 1
za 19/03 13:00 Serskamp 69 1
zo 20/03 9:00 Visputten 70 1
za 26/03 13:00 Heusden 90 1
zo 27/03 9:00 Muco 71 1
za 2/04 9:00 Tuitenberg 125 1
zo 3/04 9:00 Trappers groeten RVV 60 1
za 9/04 13:00 Zeedijk 93 1
zo 10/04 9:00 Fortenroute 70 1
za 16/04 9:00 Muur - Bosberg 131 2
zo 17/04 9:00 Kieldrecht 69 1
ma 18/04 9:00 Wachtebeke 70 1
za 23/04 9:00 Kempenroute 160 3
zo 24/04 9:00 Saeftinge 73 1
za 30/04 13:00 Emmaroute 91 1
zo 1/05 9:00 Graauw 69 1
za 7/05 9:00 Lennik 138 2
zo 8/05 9:00 Zaffelare 69 1
za 14/05 9:00 Vlaamse Ardennenrit 152 3
zo 15/05 9:00 TGV 68 1
za 21/05 13:00 Westdorpe 97 1
zo 22/05 9:00 Memorial Filip Hoens 70 1
do 26/05 9:00 Visputten 70 1
za 28/05 9:00 Rondje Waasland 129 2
zo 29/05 9:00 Muco 71 1
za 4/06 9:00 Scherpenheuvel 180 3
zo 5/06 9:00 Fortenroute 70 1
ma 6/06 9:00 Sponsorrondrit 25 3
za 11/06 13:00 Zeedijk 93 1
zo 12/06 9:00 Kieldrecht 69 1
za 18/06 9:00 Toertocht De Klavers 125 2
zo 19/06 9:00 Wachtebeke 70 1
za 25/06 9:00 Serskamp 69 1
za 25/06 18:00 Barbecue 0 0
zo 26/06 9:00 Saeftinge 73 1
za 2/07 13:00 Belsele - Geraardsbergen - Belsele 168 3
zo 3/07 9:00 Graauw 69 1
za 9/07 9:00 Sint-Laureins 130 2
zo 10/07 9:00 TGV 68 1
za 16/07 9:00 Lievegem 161 3
zo 17/07 9:00 Visputten 70 1
do 21/07 9:00 Zaffelare 69 1
za 23/07 13:00 Sint-Lievens-Houtem 93 1
zo 24/07 9:00 Muco 71 1
za 30/07 9:00 Wambeek 130 2
zo 31/07 9:00 Fortenroute 70 1
za 6/08 9:00 Lierde 162 3
zo 7/08 9:00 Memorial Filip Hoens 70 1
za 13/08 13:00 Westdorpe 97 1
zo 14/08 9:00 Kieldrecht 69 1
ma 15/08 9:00 Wachtebeke 70 1
za 20/08 9:00 Boekhoute 123 2
zo 21/08 9:00 Graauw 69 1
za 27/08 9:00 Tweedaagse Roosteren 155 3
za 27/08 13:00 Saeftinge (beide groepen samen) 73 1
zo 28/08 9:00 Tweedaagse Roosteren 130 3
zo 28/08 9:00 TGV (beide groepen samen) 68 1
za 3/09 13:00 Emmaroute 91 1
zo 4/09 9:00 Zaffelare 69 1
za 10/09 9:00 Scheldelandroute 133 2
zo 11/09 9:00 Visputten 70 1
za 17/09 13:00 Tom Steels Classic 86 1
zo 18/09 9:00 Fortenroute 70 1
za 24/09 13:00 Kieldrecht 69 1
zo 25/09 9:00 Saeftinge 73 1
za 1/10 13:00 Muco 71 0
zo 2/10 9:00 Memorial Filip Hoens 70 0
za 8/10 13:00 Graauw 69 0
zo 9/10 9:00 Kampioenschap Heren 0
zo 16/10 9:00 Winterrit 0
za 22/10 18:30 Trappersfeest 0
klik hier voor de ritten van groep 1
Groep 2
datum uur km punten
zo 6/03/22 9:00 Fietswijding + korte rit 25 3
za 12/03/22 13:00 Axel WS 60 1
zo 13/03/22 9:00 Terhole RW 60 1
za 19/03/22 13:00 Zuiddorpe RB 58 1
zo 20/03/22 9:00 Berlare GD 57 1
za 26/03/22 13:00 Fortenroute GR 70 1
zo 27/03/22 9:00 Appels PO 61 1
za 2/04/22 13:00 TGV GR 68 1
zo 3/04/22 9:00 Trappers groeten RVV 55 1
za 9/04/22 13:00 Muco GR 71 1
zo 10/04/22 9:00 Nieuw-namen RW 60 1
za 16/04/22 13:00 Visputten GR 70 1
zo 17/04/22 9:00 Absdale WS 59 1
ma 18/04/22 9:00 Verrebroek MR 60 1
za 23/04/22 13:00 Graauw GR 69 1
zo 24/04/22 9:00 Tielrode GD 58 1
za 30/04/22 13:00 Saeftinge GR 73 1
zo 1/05/22 9:00 Visputten (kort) JVH 55 1
za 7/05/22 13:00 Memorial Filip Hoens (GR) 70 1
zo 8/05/22 9:00 Graauw (kort) RW 57 1
za 14/05/22 13:00 Kieldrecht GR 69 1
zo 15/05/22 9:00 Eksaarde-Moerbeke RB 61 1
za 21/05/22 13:00 Fortenroute GR 70 1
zo 22/05/22 9:00 Saeftinge (kort) SS 61 1
do 26/05/22 9:00 Axel WS 60 1
za 28/05/22 13:00 TGV GR 68 1
zo 29/05/22 9:00 Terhole RW 60 1
za 4/06/22 13:00 Graauw GR 69 1
zo 5/06/22 9:00 Berlare GD 57 1
ma 6/06/22 9:00 Sponsorrondrit 25 3
za 11/06/22 13:00 Visputten GR 70 1
zo 12/06/22 9:00 Appels PO 61 1
za 18/06/22 13:00 Toertocht De Klavers 70 1
zo 19/06/22 9:00 Absdale WS 59 1
za 25/06/22 13:00 Zuiddorpe RB 58 1
za 25/06/22 18:00 Barbecue 0
zo 26/06/22 9:00 Nieuw-namen RW 60 1
za 2/07/22 13:00 Muco GR 71 1
zo 3/07/22 9:00 Verrebroek MR 60 1
za 9/07/22 13:00 Memorial Filip Hoens (GR) 70 1
zo 10/07/22 9:00 Tielrode GD 58 1
za 16/07/22 13:00 Kieldrecht GR 69 1
zo 17/07/22 9:00 Saeftinge (kort) SS 61 1
do 21/07/22 9:00 Visputten (kort) JVH 55 1
za 23/07/22 13:00 Graauw GR 69 1
zo 24/07/22 9:00 Eksaarde-Moerbeke RB 61 1
za 30/07/22 13:00 TGV GR 68 1
zo 31/07/22 9:00 Terhole RW 60 1
za 6/08/22 13:00 Saeftinge GR 73 1
zo 7/08/22 9:00 Axel WS 60 1
za 13/08/22 13:00 Visputten GR 70 1
zo 14/08/22 9:00 Berlare GD 57 1
ma 15/08/22 9:00 Zuiddorpe RB 58 1
za 20/08/22 13:00 Muco GR 71 1
zo 21/08/22 9:00 Appels PO 61 1
za 27/08/22 9:00 Tweedaagse Roosteren 130 3
za 27/08/22 13:00 Saeftinge (beide groepen samen) 73 1
zo 28/08/22 9:00 Tweedaagse Roosteren 110 3
zo 28/08/22 9:00 TGV (beide groepen samen) 68 1
za 3/09/22 13:00 Fortenroute GR 70 1
zo 4/09/22 9:00 Verrebroek MR 60 1
za 10/09/22 13:00 Memorial Filip Hoens (GR) 70 1
zo 11/09/22 9:00 Nieuw-namen RW 60 1
za 17/09/22 13:00 Graauw GR 69 1
zo 18/09/22 9:00 Absdale WS 59 1
za 24/09/22 13:00 Visputten (kort) JVH 55 1
zo 25/09/22 9:00 Tielrode GD 58 1
za 1/10/22 13:00 Eksaarde-Moerbeke RB 61 0
zo 2/10/22 9:00 Kampioenschap Dames 0
za 8/10/22 13:00 - 0
zo 9/10/22 9:00 TGV 0
zo 16/10/22 9:00 Winterrit 0
za 22/10/22 18:30 Trappersfeest 0

Sponsors

Printversie kalender 2022